350TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo!

Sipariş ve İade / Değişim

Siparişiniz bizim için önemlidir!

  • Tarafımıza iletmiş olduğunuz sipariş bilgileri, kredi kartı bilgileriniz hariç olmak üzere veritabanımıza kaydedilmektedir.
  • Resmi tatil, bayram ve kampanya dönemlerinde talep artışı dolayısıyla teslimatların uzayabileceğini göz önünde bulundurmanız önemle rica olur.

Online satın alınan kullanımı sağlanmamış olan ürünlerinizi 30 gün içerisinde e-arşiv üzerinden faturanızın çıktısını alarak ön sayfasında bulunan formu doldurabilirsiniz ya da kargo teslimatı ile gelen sevk irsaliyesi üzerinde bulunan iade talep formunu doldurarak tarafımıza gönderebilirsiniz.

Aras Kargo veya Yurtiçi Kargo ile fatura adresine karşı ödemeli olarak işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Aras kargo İade kodu: 1516941931229


Yurtiçi kargo iade kodu: 581776571


İade etmek istenilen kullanılmamış ürünlerin kutusu, ambalajı varsa standart aksesuarları ve faturası ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak paketlenerek tarafımıza gönderebilirsiniz.

E-ticaret iade adresi: Bolluca Yolu Yıldırım Beyazıt Cad. No:102 Arnavutköy/ İstanbul

Aras kargo İade kodu: 1516941931229

Yurtiçi kargo iade kodu: 581776571

Online alışverişlerde alınan ürünlerin iade işlemleri yalnızca online mağazalarımız üzerinden gerçekleştirilmektedir. Konsept mağazalarımızda yalnızca değişim işlemi yapılmaktadır. Dilerseniz 30 gün içerisinde kullanımı sağlanmamış ürünleri konsept mağazalarımıza iade etmeniz durumunda iade çeki alabilirsiniz. Farklı satış kanallarından yapılan alışverişlerde ise konsept mağazalarımızdan iade/ değişim işlemi sağlanmamaktadır. İlgili mağazalarımızı linki üzerinden inceleyebilirsiniz.

Siparişinizdeki ürünleri mağazalarımızdan iade etmeniz durumunda, iade edeceğiniz ürün tutarı kadar tarafınıza iade çeki verilir. Bu çek bir ödeme aracıdır. Dilediğiniz seçili Vicco mağazalarımızdan iade çekini kullanabilirsiniz. İade çekini kullanabileceğiniz Vicco mağazalarımız için tıklayınız.

Ürün bizlere ulaştıktan sonra 3 ila 7 iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz karta geri ödemesi yapılır.

İşleme alınmış siparişlerinizde ürün renk/ beden değişimi, ekleme, çıkartma gibi işlemler yapılamamaktadır. Dilerseniz siparişinizi iptal edebilirsiniz ya da ürün tarafınıza ulaştığında seçili Vicco mağazalarımızdan değişim yapabilirsiniz. Seçili Vicco mağazalarımız için tıklayınız.

İşleme alınmış siparişlerinizde ürün renk/ beden değişimi, ekleme, çıkartma gibi işlemler yapılamamaktadır. Dilerseniz siparişinizi iptal edebilirsiniz ya da ürün tarafınıza ulaştığında seçili Vicco mağazalarımızdan değişim yapabilirsiniz. Seçili Vicco mağazalarımız için tıklayınız.

İnceleme yasal sürecimiz 6 ay içerisinde yapılmaktadır.

www.vicco.com.tr üzerinden aldığınız ürünleri, fabrika adresimize ürün faturası ile birlikte gönderebilirsiniz.

Kullanılmış ürünlerde direkt olarak değişim ya da iade işlemi yapılamamaktadır. Firmamızın satış sonrasında ürünlerine vermiş olduğu inceleme süresi içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan ve tamirin mümkün olmadığı durumlarda ürün değişiminin yapılması sağlanmaktadır.

Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve tamirin mümkün olduğu durumlarda onarım işlemi yapıldığını, onarım yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamalar müşterilerimize aktarılmaktadır.

Fabrika inceleme adresimiz: Bolluca Yolu Yıldırım Beyazıt Cad. No:102 Arnavutköy/ İstanbul

Yurtiçi kargo iade kodu: 581776571

Ürününüzü konsept mağazalarımızı ziyaret ederek mağazamız tarafından inceleme formu açtırabilirsiniz. Ürün inceleme sürecinizin tamamını size verilen formda yazan ürün inceleme destek talep numaranız ile takip edebilirsiniz.

Ürününüz, faturanız ve inceleme formunuz konsept mağazalarımız tarafından inceleme birimimize gönderilmektedir.

-İnceleme talebinizin olumlu olması durumunda mağazalarımız tarafından iletişime geçilerek ürün değişim/iadesi yapılmaktadır.

-İnceleme talebinizde üretim kaynaklı bir hata bulunamamış ve inceleme talebiniz reddedilmişse mağazalarımız tarafından iletişime geçilerek inceleme sonuç formunuz ile birlikte ürününüzü alabilirsiniz. Ürününüz konsept mağazamıza kargo ile gönderilecektir. İnceleme sonucunda ret kararı verilmiş ürününüzü en fazla 21 gün içinde mağazamızdan teslim almanız gerekmektedir.

Site-Ziyaretçi Haberleşme Güvenliği

Sitemizin sipariş sayfalarında site ile ziyaretçi arasındaki haberleşme 128 bit SSL standartında gerçekleşmektedir. Söz konusu haberleşme standardı çok sayıda işlem gören sitelerde dahi güvenle kullanılan bir niteliktedir. Kredi kartı bilgilerinin verileceği sayfada bu haberleşme biçiminin bulunup bulunmadığını, sayfaya erişildiğinde adres çubuğunda yazan ifadenin http://.. biçiminde değil, https://.. biçiminde oluşu ifade etmektedir. Bu nitelikteki sayfalara eriştiğinizde tarayıcınızın adres çubuğunda kilit işareti de yer almaktadır.

Site içi Veri Güvenliği

vicco.com.tr üzerinde yapacağınız işlemlerde siz ve kredi kartını size tahsis esen banka haricinde hiçbir kişi , kurum ve kuruluş tarafından bilgilerinize ulaşamamaktadır. Kredi kartı işlem sayfası kart bilgilerini doğrudan banka POS sistemine iletmekte ve işlem sonucunu müşteriye bildirmektedir. Kredi kartı bilgileri e-posta veya benzeri yöntemlerle aktarılmamaktadır. Online işlemin bir sonucu olarak aktarılan kredi kart bilgilerine tarafımızdan dahi erişilmesi mümkün değildir.