Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular burada.

Online mağazamıza üye olmak ücretsizdir. Sipariş verebilmek, indirim, kampanya ve promosyonlardan haberdar olmak ve sizlere sunmuş olduğumuz avantajlardan faydalanabilmek için hemen üye olabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın.

Sipariş verebilmek, indirim, kampanya ve promosyonlardan ve fırsatlardan yararlanabilmek için sadece birkaç dakika içinde ücretsiz üye olabilirsiniz. Bunun için sayfalarımızın üst kısmında göreceğiniz "Üye Ol" linkine tıklayıp üyelik için gerekli bilgileri doldurmanız yeterlidir.

Sitemize üye olduğunuzda siparişlerinizde gerekli olan üyelik ve teslimat adresi gibi bilgileriniz sizin için saklanacağından, bir başka alışverişinizde bilgilerinizi bir daha oluşturmamak yönünden sizlere kolaylık sağlayacaktır.

Üye olmadan alışveriş yapabilmeniz mümkündür. Bununla birlikte yapacağınız alışverişlerde sizlerin temel bilgileri esas alınacağından dolayı sipariş kolaylığı ve Vicco'nun üyelerine özel avantajlarından haberdar olabilmeniz için üye olmanızı tavsiye ederiz.

* Ürün sayfalarında gezinirken beğendiğiniz ve “Sepete Ekle” butonuna basarak sepetinize eklediğiniz ürünleri görüntüleyebilirsiniz.
* Seçtiğiniz ürünlerin ve varsa hediyelerinin eklenip eklenmediğini kontrol edebilirsiniz.
* Almak istediğiniz ürünlerin adetlerini sepetteki ürünlerin hemen sağında yer alan adet kutucuğundan istediğiniz sayıda çoğaltabilir ve azaltabilirsiniz.
* Alışveriş sırasında almaktan vazgeçtiğiniz bir ürün olursa, sepetinizde o ürünün altında bulunan “Sil” butonuna basarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
* Sepetinizde “Çek/Promosyon Kodu Kullan” linkine tıklayarak hediye çeklerinizi alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.
* Siparişlerinizin KDV dahil toplam fiyatını, ödeyeceğiniz kargo bedeli tutarını bu ekranda görebilirsiniz.