(346.F21Y.113-114)

Hyper Spor Ayakkabı

Kız Çocuk, Pudra

Ürün Hakkında

  • Özellik : Desenli
  • Materyal : P.U/Mesh
  • Taban : Phylon
(2 değerlendirme)
information-circle Kullanıcıların çoğu kendi bedeninizi almanızı öneriyor.
Küçük Tam Büyük
  • Kapama: Lastikli :Hyper lastikli kapama sistemiyle kolay giyim ve hareket özgürlüğü sunar. Bağcıklara gerek kalmadan hızlı ve pratik giyim sağlar, ayakları kısıtlamaz ve gün boyu rahatlık sunar.
  • Materyal: P.U/Mesh:P.U ve Mesh malzemelerin birleşimiyle hafiflik, esneklik ve dayanıklılık sunar. Uzun süreli kullanımda maksimum konfor sağlar. Ayakları yormaz, doğal bir yürüyüş deneyimi sunar. Mesh malzemesi terlemeyi önler, P.U malzemesi ise dayanıklılığı arttırır.
  • Taban: geniş kullanıma uygun Phylon tabanlarıyla hafif ve esnek konfor sunar. Kaydırmaz özelliğiyle güvenli bir yürüyüş deneyimi sağlar. Günlük ve spor için idealdir.

Siparişleriniz en geç 2 iş gününde kargoya verilecektir.

Online mağazamızdan satın aldığınız ürünlerin iade işlemleri için faturanızın ön sayfasında bulunan alana iade talebinizi belirterek; iade edilmesini istediğiniz ürünleri kutusu, ambalajı varsa standart aksesuarları ve faturası ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak Yurt içi Kargo ile fatura üzerinde yazan adresimize (Bolluca Yolu Yıldırım Beyazıt Cad. No:102 Arnavutköy/İstanbul) karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. İade işlemine tabi ürününüzün gönderiminin, Yurt İçi Kargo firması haricinde bir kargo firması ile yapılması durumunda kargo ücretinin tarafınıza ait olacağını bilgilerinize sunarız.

Online mağazamızdan satın alınan ürünlerin değişim işlemlerini ise 30 gün içerisinde konsept mağazalarımızdan gerçekleştirebilirsiniz. (30 günlük süre işlem tarihi itibarı ile başlatılmaktadır.)