97 Ürün
Sırala
97 Ürün bulundu
Toplam: 97 ürün
Sırala
%10
899,90 TL 809,90 TL
%10
599,90 TL 539,90 TL
%10
899,90 TL 809,90 TL
%10
599,90 TL 539,90 TL
%22
899,90 TL 699,90 TL
%10
599,90 TL 539,90 TL
%22
899,90 TL 699,90 TL
%10
599,90 TL 539,90 TL
%22
899,90 TL 699,90 TL
97 Ürün

ERKEK BEBEK SPOR AYAKKABI MODELLERİ

Bebek ayakkabıları, genetik faktörler ya da yaşanabilen sağlık problemleri dışında bebeklerin sağlıklı bir yürüyüşe sahip olmalarını etkileyen faktörlerin başında gelmektedir. Küçük yaşlardan itibaren bebeğe giydirilen ayakkabılar bebeğin ayak şeklini, günlük konforunu ve uzun vadeli ayak sağlığını etkilemektedir. Ailelerinin küçük kahramanı erkek bebekler için ebeveynler tarafından en çok tercih edilen bebek ayakkabı modeli erkek bebek spor ayakkabılarıdır. Yetişkinlerin gerek günlük gerekse şık kombinlerini tamamlayan spor ayakkabılar, bebeğinin tarzına önem veren ebeveynler tarafından bebekleri için sıklıkla tercih edilmektedir. 

Erkek bebek spor ayakkabı modeli çeşitli renk ve desenlerle karşımıza çıkmaktadır. Bebek ayağının anatomik yapısına uygun, onlarca farklı tasarım seçeneğiyle spor ayakkabı alanında da ebeveynler isteklerini karşılayan Vicco erkek bebek spor ayakkabı modellerine Vicco online ve Vicco konsept mağazalarından ulaşabilirsiniz. 

Erkek bebekler için en çok tercih edilen spor ayakkabı modelleri; erkek bebek beyaz spor ayakkabı ve erkek bebek siyah spor ayakkabı modelleridir. Hem günlük kombinlerde hem de özel etkinlikler için yapılan hazırlıklarda tercih edilen klasik modellerin yanı sıra erkek bebek spor ayakkabıları armalı, desenli ve özel tabanlı seçenekleri ile de ebeveynlere farklı seçenekler sunmaktadır. 

Klasik modellerin yanı sıra, bebeklerin dikkatini en çok çeken bebek spor ayakkabı modeli erkek bebek ışıklı spor ayakkabı modelidir. Işıklı ayakkabılar her dönem çocukların rüyalarını süsleyen ayakkabı modeli olmuştur. Ayakkabının genellikle taban ve topuk bölümünde bulunan led ışıkların, bebeğin yürümesi, zıplaması gibi nedenlerle parlaması sonucu çevresine ışık veren ayakkabılardır. Erkek bebek ışıklı spor ayakkabılar bebeklerin her adımını eğlenceli hale getirdiği gibi, yeni öğrenmeye başladıkları yürüme eylemine karşı da olumsuz yargı geliştirmelerinin önüne geçebilecektir.

Bebek spor ayakkabıları, her türlü mevsim ve ortama uygun seçenekleriyle her sezon en çok tercih edilen bebek ayakkabı modelleri arasında yerini almaktadır. Adımlarını yeni yeni atmaya başlayan bebeklerin ayak gelişimlerinin doğru ilerlemesi, gün boyu konforlarının sağlanması için erkek bebek spor ayakkabı alışverişleri oldukça dikkatli şekilde gerçekleştirilmelidir.

Çocuk ayakkabı modasına yön veren, çocukların ayakkabıcısı Vicco, erkek bebek spor ayakkabı alanında da ebeveynlere çeşitli renk ve desende, onlarca farklı seçenek imkânı sunmaktadır. Erkek spor ayakkabı alanında, modanın trendlerini sağlıklı tasarımlarla birleştiren Vicco ayakkabılarına www.vicco.com.tr adresinde yer alan Vicco online mağazadan ve tüm Vicco konsept mağazalarından ulaşabilirsiniz.

ERKEK BEBEK SPOR AYAKKABI NASIL SEÇİLİR?

Erkek bebek spor ayakkabı seçiminde dikkat edilmesi gereken ilk faktör, bebek ayakkabısı alışverişine ayakkabıyı kullanacak bebek ile beraber gidilmesidir. Bebeklerin ayakları gün be gün gelişir ve büyür. Hem bu gelişime bağlı hem de ayakkabıların kalıplarının değişiklik göstermesi nedeniyle bebeğe alınacak ayakkabının bedeninde farklılık olabilir. Bebek için ayakkabı alışverişlerinde, ayakkabının bebeğe denetilmesi ve denetilen ayakkabının parmak ucu, topuk ve yan bölümlerinin kontrol edilmesi sonrası satın alma işleminin gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Satın alınacak ayakkabının parmak ucu ve topuk bölümlerinde birer santim boşluk olmasına, ayakkabının bebek bileğini sarmasına ve ayakkabının yanlardan ayağı sıkmamasına dikkat edilmelidir. 

Erkek bebek spor ayakkabı alışverişinde, ayakkabının kullanılacağı mevsime uygunluğu büyük önem taşımaktadır. Mevsimine uygun kullanılmayan ayakkabılar bebek ayağında fiziksek deformasyonlara ve bebeğin üşümesi ya da terlemesi gibi sebeplerle farklı rahatsızlıklara ve gün içerisinde huzursuz olmasına sebep olabilecektir.

Kız bebek spor ayakkabı seçiminde önem taşıyan bir diğer nokta ise ayakkabının üretildiği malzemelerdir. Bebek ayakkabısının esnek ve hafif malzemeden üretilmesi, bebeğin hareket özgürlüğünü artıracağı gibi çabuk yorulmasını da engelleyecektir. Ayakkabı üretiminde kullanılan malzemenin deri, pamuk ve keten gibi doğal malzemelerden üretilmesi, bebeğin ayağını sıcak ve soğuk havalara karşı koruma altına alırken, ayağın terlemesi gibi durumlarda terin çabuk emilmesine de olanak sağlayacaktır. Doğal malzemeden üretilmeyen erkek bebek spor ayakkabı modellerinde, ayağın fazla terlemesi sonucu açığa çıkabilen zararlı kimyasallar bebek ayak sağlığını olumsuz etkileyebileceğinden, satın alınan ayakkabıda kullanılan malzemelerin dikkatle incelenmesine önem verilmelidir.

Minik kahramanlarının sağlığının yanında şıklığına da önem veren ebeveynlerin ayakkabı seçimlerinde önem vermesi gereken bir diğer konu ise satın alınan ayakkabıların bebeğin kıyafetleri ile uyumlu olmasıdır. Her kıyafetle kolaylıkla kombinlenebilen spor ayakkabılardan erkek bebek siyah spor ayakkabı ve erkek bebek beyaz spor ayakkabı modelleri, bebeklerinin şıklığına önem veren aileler için kurtarıcı rol oynamaktadır. 

Ebeveynler tarafından, erkek bebek spor ayakkabı modelinde en çok aranan özelliklerden biri de ayakkabının ortopedik olmasıdır. Bir ayakkabının ortopedik olması, bilinenin aksine ayakkabının çok rahat olduğunu değil, ayakkabının herhangi bir ayak sağlığı rahatsızlığı sonucu giyilmesi gereken ayakkabı modeli olduğunu göstermektedir. Ortopedik ayakkabılar; ayak, ayak bileği ya da bacakta meydana gelen rahatsızlık sonucu, alanında uzman doktorlar tarafından rahatsızlığı tedavi edici ve/veya rahatsızlığın ilerlemesini önleyici amaçla tasviye edilen ayakkabılardır. Kişinin rahatsızlığına uygun özellikte, kişiye özel olarak önerilmiş ortopedik ayakkabılar sağlıklı ayaklar için değil rahatsızlık teşhisi koyulmuş ayaklar için uygundur. Sağlıklı bebekler için spor ayakkabı seçimlerinde tercih edilmesi gereken ayakkabı türü erkek bebek günlük ayakkabı modeli değil, erkek bebek anatomik spor ayakkabı modelidir. Anatomik yapılı ayakkabılar özellikle bebekler ve çocuklar için tavsiye edilen ayakkabı türüdür. Anatomik ayakkabılar oldukça yumuşak taban yapısına sahiptir. Yumuşak yapılı ayakkabıların bebek ayak şeklini hızlıca alabilmesi nedeniyle bebeğin ayağı ayakkabı içerisinde olabildiğinde rahat etmekte ve bebeğin kendine has ayak yapısı korunmaktadır. Bebek ayak gelişimini destekleyen ve yanlış ayakkabı kullanımı nedeniyle bebeğin ayağında uzun vade de oluşabilecek sağlık problemlerinin önüne geçilmesine yardımcı olan erkek bebek anatomik spor ayakkabı seçeneklerini Vicco online ve tüm konsept mağazalardan inceleyebilirsiniz