231 Ürün
Sırala
231 Ürün bulundu
Toplam: 231 ürün
Sırala
%15
899,90 TL 764,91 TL
%20
999,90 TL 799,90 TL
%10
%10
999,90 TL 899,90 TL
YENİ
899,90 TL
%15
899,90 TL 764,91 TL
231 Ürün

Kız Çocuk Ayakkabı Modelleri

Evde, okulda, sokakta şık olmak isteyen prensesler için ayakkabı arıyorsanız doğru adrestesiniz. Onun ayak sağlığını destekleyen çocuk ayakkabılarının onu hem fiziksel hem ruhsal olarak rahat ettirmesi gerekmektedir. Bunun için en uygun kız çocuk ayakkabıları www.vicco.com.tr'de!

Çocuk ayakkabısı seçimine önem vermelisiniz. Tüm vücudumuzu taşıyan uzuvlarımız ayaklarımızdır, onlar henüz gelişmekte oldukları için yapılan hatalar, ayak gelişimlerini etkiler ve kalıcı hasarlar olabilir. Ayakkabı seçerken çocuğunuzun ayak şekli ve ayağında herhangi bir rahatsızlık olup olmaması bu seçimi yaparken önemli bir durumdur.

Çocuk ayakkabıları, sağlıklı olmalarının yanında şıklık göstergesi olarak da görüldüğü için sağlıklı olmasından sonra çocuğunuzun tarzını da göz önünde bulundurmalısınız. Çocukların renkli dünyasına hitap eden ürünler ile onlara kız çocuk ayakkabı modelleri olarak ayrılan ürün çeşitleri, çocukların renkli dünyasına hitap ederek onlar için özel ürün çeşitlerini sunuyorlar. Hem kız hem de erkek çocuk ayakkabı modellerinde aradığınız rahatlık ile güven veren kalite ile moda farkınızı ortaya koymak mümkün.

Doğru ayakkabı seçimi için öncelikle ayakkabıların çocuğunuzun kullanacağı mevsime uyumlu olup olmadığını kontrol ederek başlayabilirsiniz. Kış ayları için ısıyı hapsedip, ayakları sıcak tutan ayakkabılar seçebilir, yaz ayları içinse her yönden hava transferi sağlayan ve teri dışarı atan ürünleri tercih etmelisiniz. Onların ayakları ve ayak tabanları aşırı hassas bir yapıya sahip olduğundan hava transferi yapabilen ayakkabıları seçmek çok önemli. Pürüzsüz ve kaygan zeminlerde kaymayı önleyen ayakkabılar seçebilir, hafif bir yapıya sahip olan modelleri değerlendirerek ayakların daha konforlu ve güvende olmasına sağlayabilirsiniz. Türkiye'nin en iyi çocuk ayakkabı markası Vicco'nun, uzmanlığı ve tecrübeleriyle bu bilgilere birlikte bakalım.

Kız çocuğunuz için tercih edebileceğiniz ayakkabı modelinin kaliteli olması onun sağlığı açısından oldukça önemlidir. Kalitesi düşük her üründe olduğu gibi, içeriğindeki zararlı kimyasallar ayaklarına zarar verebilir. Bu nedenle satın alacağınız ürün modelinin kaliteli ve doğal malzemelerden üretilmiş olmasına özen göstermeniz gerekmektedir. Ayakkabının hava alabilen bir ürün olması, bakteri ve mantar oluşumunu engelleyeceği gibi aynı zamanda ayak kokusunu da önleyecektir.

Kız çocuğunuzun ayak gelişimini destekleyen, onun ayak yapısına uygun, esnek ve ortopedik kız çocuk ayakkabısı seçmeye özen göstermelisiniz. Özen göstermediğiniz takdirde ilerde yürüme bozuklukları gibi kalıcı problemlerle karşılaşabilirsiniz. Çocuğunuz ayakkabısını giydiğinde, baş parmağı ve ayakkabısı temas etmemelidir. Ayakkabı giyildikten sonra temas edip etmediğini elinizde rahatça kontrol edebilirsiniz. Çocuğunuzun ayağını sıkan, dar ayakkabılar, onun kan dolaşımını yavaşlatarak, ayaklarında ağrı, şişme, kızarıklık, ayakta ya da parmaklarında şekil bozukluklarına sebep olabilir.

Çocuk ayakkabısının esnekliğine dikkat etmeye özen göstermelisiniz. Çocuğunuzun kolayca hareket edebileceği ürünleri tercih etmeye özen gösterin. Çocuklar için doğru ayakkabılar tercih edilmediğinde kas sisteminde ve iskelet sisteminde çeşitli problemler ortaya çıkabiliyor. Bu nedenle çocukların giyeceği ayakkabıların oldukça özenli bir şekilde seçilmesi gerekmektedir.

Çocuk ayakkabıları modelleri arasında çok fazla çeşit bulunmaktadır. Bu ürünler tasarlanırken çocuğunuzun sağlığına ve ihtiyaçlarına göre şekillenmektedir. Çocuğunuzun ayakkabısını seçerken yüksek ve sert tabanlı ayakkabılardan uzak durmalısınız. Tabanı yere sağlam basan, kaymayan malzemelerden yapılmış ayakkabıları tercih etmeniz daha sağlıklıdır. Çok yumuşak veya çok sert, taban kısmı çok hafif ya da çok ağır olan ayakkabılar onları yorabilir.

Işıklı Kız Çocuk Ayakkabı

Her sezonun gözdesi ışıklı ayakkabılar, özellikle çocuklar arasında popülerleşmiş durumda. Her yaşa uygun olarak üretilen ışıklı ayakkabılar şıklığı ve eğlenceyi bir arada sunuyor.

Işıklı ayakkabılar sayesinde hiçbir çabaya gerek kalmadan çocuğunuz için bir şık bir tarz yakalamanız mümkün olabilir. Birbirinden farklı kıyafetlerle ışıklı ayakkabıları birleştirip çocuğunuza hoş bir kombin oluşturabilirsiniz. Vicco'da kaliteli materyallerle üretilen ışıklı ayakkabı çeşitleri her sezonun hava koşulları göz önünde bulundurularak tasarlanır.

Yeni Sezon Kız Çocuk Ayakkabıları

Vicco'da her mevsime uygun yeni sezon çocuk ayakkabıları bulunmaktadır. Çocuğunuz için en uygun ayakkabıyı detaylı inceleyebilir, ürünü sepetinize atabilirsiniz.

Ortopedik Kız Çocuk Ayakkabı

Ortopedik ayakkabı çocuğunuzun ayağının anatomik yapısına uygun olarak üretilen ayakkabılardır. Sağlıklı bir ayak gelişimi doğumdan itibaren takip edilmesi gereken bir süreçtir. Bazı ebeveynler doktora danışmadan çocuklarına bebeklik veya çocukluk dönemlerinde ortopedik ayakkabı alabilmektedir. Bu sanıldığının aksine çocuk için pek de yararlı bir davranış olmayabilir. Ortopedik ayakkabı düztaban, içe basma gibi anatomik problemler olduğunda özel olarak kullanılmalıdır.

Kız Çocuk Deri Ayakkabılar

Klasik tarzı seven çocuklarımız için kız çocuk deri ayakkabı modellerimizi inceleyebilirsiniz. Genelde özel günlerde tercih edilen bu modeller, onları bulundukları ortamda öne taşıyacak. Babet modellerimize göz atabilirsiniz.

Kız Çocuk Ev Ayakkabıları

Ev konforundan ödün vermeden, sıcacık yuvasında da rahat ve şık olmak Vicco ile mümkün! Prensesiniz evinde de rahat etsin istiyorsanız, çocuk ev ayakkabı modellerimizi en uygun fiyat ile www.vicco.com.tr'de detaylı inceleyebilirsiniz.

Kız Çocuk Ayakkabı Fiyatları

Türkiye'nin en iyi çocuk ayakkabı markası Vicco, çocuğunuzun ayakkabı ihtiyacında en güvenilir şekilde yanınızda. Sadece kalite, Kız çocuk spor ayakkabı rahatlık ve şıklık ile sınırlı kalmamakla birlikte bütçenizi de düşünen Vicco, her bütçeye hitap ediyor. Kızınız için en kaliteli, rahat ve şık modelleri üreten Vicco, www.vicco.com.tr 'de ve Vicco mağazalarında sizleri bekliyor.

 

+ devamını oku