32 Ürün
Sırala
32 Ürün bulundu
Toplam: 32 ürün
Sırala
%10
999,90 TL 899,90 TL
%10
999,90 TL 899,90 TL
%10
999,90 TL 899,90 TL
%10
999,90 TL 899,90 TL
%10
999,90 TL 899,90 TL
%10
999,90 TL 899,90 TL
32 Ürün

ERKEK ÇOCUK SPOR AYAKKABI MODELLERİ

Spor ayakkabılar her yaştan insanın en çok tercih ettiği ayakkabı modelidir. Gerek günlük hayatta gerek eğlenceli spor aktiviteleri sırasında gerekse şık kombinler ile sıklıkla tercih edilen spor ayakkabılar çocuklar için de vazgeçilmez bir model. Erkek çocuk spor ayakkabı modeli ebeveynlerin çocuk ayakkabı alışverişlerinin olmazsa olmazı. Parkta, bahçede, sokakta; koşmayı, zıplamayı, oyun oynamayı seven çocukların gün boyu konforlu olmasını sağlayan ve sağlıklı ayak gelişimini destekleyen erkek çocuk spor ayakkabıları her dönem en rağbet gören ayakkabı modelleri arasında yerini alıyor.

Erkek çocuk spor ayakkabıları çeşit çeşit renk ve desene sahip tasarımlarıyla her yaştan çocuğa hitap ediyor. Çocukların özgürlüklerinin kısıtlanmaması, ayak gelişimlerinin sağlıklı şekilde devam etmesi ve kombinelerinin tamamlanmasında ilk sırada gelen erkek çocuk spor ayakkabıları geniş model seçenekleriyle dikkat çekiyor.

Çocuk ayakkabı uzmanlığı ile anılan çocukların ayakkabıcısı Vicco, her sezon erkek çocuk ayakkabı alanında da ebeveynlere ve çocuklara onlarca farklı seçenek sunuyor. Hem okul hem de günlük kombinleri için tüm ebeveynler tarafından en çok tercih edilen erkek çocuk beyaz spor ayakkabı ve erkek çocuk siyah spor ayakkabı, zamanın çok ötesinde hissettiren ve her dönem çocuklar tarafından hayranlıkla kullanılan erkek çocuk ışıklı spor ayakkabı modellerine Vicco online mağaza ve Vicco konsept mağazalarından ulaşabilirsiniz. Armalı, desenli, hafif ve özel tabanlı erkek çocuk spor ayakkabı modelleri ile öne çıkan Vicco modanın trendlerine uygun olarak geliştirdiği ayakkabı modellerini sağlıklı tasarımlarla buluşturarak çocuk gelişimini de desteklemektedir.

ERKEK ÇOCUK SPOR AYAKKABI FİYATLARI

Ayakkabı fiyatları belirlenirken belirli bir standart bulunmamaktadır. Ayakkabının markası, ayakkabı üretiminde kullanılan malzemenin kalitesi ve ayakkabının sahip olduğu teknoloji gibi farklılıklar ayakkabının fiyatının belirlenmesinde etkileyici faktörler arasında yer almaktadır. Kız çocuk spor ayakkabı fiyatı belirlenirken de ayakkabı üretiminde kullanılan malzeme, ayakkabının anatomik taban özelliğine sahip olması; su geçirmezlik, esneklik, hafiflik gibi özelliklerinin bulunması fiyat aralığını etkilemektedir. 

Erkek çocuk spor ayakkabı alışverişi için bütçe belirlerken, ayakkabıyı satın alacağınız marka, ayakkabının teknik özellikleri, benzer markalardaki benzer ayakkabı modellerinin fiyatları baz alınmalıdır. 

Vicco klasikleşen ve her sezon müşterilerinin beğenilerine sunduğu erkek çocuk spor ayakkabı modelleri için geniş fiyat aralığına sahiptir. Her bütçeye hitap eden fiyatları ve yüzlerce farklı ayakkabı seçeneği ile Vicco hem ebeveynler hem de çocukların erkek çocuk spor ayakkabı alışverişlerinde destekçisi oluyor.

Çocukların ayakkabıcısı Vicco ‘nun erkek çocuk spor ayakkabı model ve fiyatlarını www.vicco.com.tr ‘de yer alan online mağazadan ve tüm Vicco konsept mağazalarından inceleyebilirsiniz. Vicco online mağazaya özel kampanyalardan yararlanmak ve fırsatları kaçırmamak için üye olabilirsiniz.

EN İYİ ERKEK ÇOCUK SPOR AYAKKABISI

En iyi erkek çocuk spor ayakkabısı, ayakkabıyı kullanacak çocuğun ayak yapısına uygun olarak seçilmiş spor ayakkabılardır. Her çocuğun ayak yapısı ve gelişim süreci farklıdır. Kullanılan ayakkabının çocuğun ayak yapısına uygun olmaması durumunda, ayakkabının teknik özellikleri ne kadar iyi olursa çocuğa konfor sağlamayabilir ve ayak gelişimini olumsuz etkileyebilir.

Çocuk için en doğru ayakkabının seçilmesi, ayakkabı alışverişine ayakkabıyı kullanacak çocuk ile gidilmesi ve deneme yapılarak ayakkabı alınması ile mümkün olacaktır. Çocukların ayakları da yetişkinlerinki gibi gün içerisinde bir miktar şişer ve ayak numaraları az da olsa farklılık gösterebilir. Günün öğleden sonraki saatlerinde yapılması önerilen çocuk ayakkabı alışverişlerinde çocuğun ayağının rahat ettiği, ayak parmak ucu, topuk ve ayakkabı kenarlarındaki boşluklara dikkat edilerek alınan ayakkabılar çocuk için en iyi ayakkabı olabilecektir. 

ORTOPEDİK ERKEK ÇOCUK SPOR AYAKKABISI

Yetişkinler tarafından hem kendileri hem de çocukları için sıklıkla araştırılan, ayakkabı alışverişlerinde zaman zaman birinci kriter olarak belirlenen ortopedik ayakkabılar, bilinenin aksine sağlık problemlerine sebep olmamak için değil, var olan problemlerinin ilerlemesini engellemek ve problemli ayaklarda konforu sağlamak için tercih edilmesi gereken ayakkabılardır. Ortopedik ayakkabılar ayak, ayak bileği ve bacağın belirli bir sağlık problemine sahip olduğu durumlarda, iyileşmeyi sağlamak ya da ilerlemeyi durdurmak amacıyla, alanında uzman doktorlar tarafından tavsiye edilen ve kullanılması gereken ayakkabılardır.

Ortopedik erkek çocuk spor ayakkabısı da tüm ortopedik ayakkabılar gibi çocuk ayak, ayak bileği ya da bacağında oluşabilecek problem sonucunda çocuğun konforunu sağlamak ve iyileşme sürecini desteklemek amacıyla kullanılması gereken ayakkabılardır. Uzman doktor tarafından önerilmesi sonucu tercih edilmesi gereken ortopedik erkek çocuk spor ayakkabılarının herhangi bir ayak sağlığı problemi bulunmayan çocuklar tarafından giyilmesi önerilmemektedir. Sağlıklı ayak ve bacaklara sahip çocuklar için tercih edilmesi gereken ayakkabı modeli anatomik erkek çocuk ayakkabı modelidir. 

Anatomik ayakkabılar, çocuk ayak şeklini hızlıca alabilmesi için oldukça yumuşak yapılı olarak üretilmiştir. Anatomik erkek çocuk spor ayakkabıları çocuk ayak gelişimini desteklerken, çocuğun gün boyu rahat ve konforlu olmasına da olanak sağlıyor. 

IŞIKLI ERKEK ÇOCUK SPOR AYAKKABISI

Işıklı ayakkabılar her dönem çocukların vazgeçilmezi olmuştur. Işıklı ayakkabılar ayakkabının genellikle tabanına yerleştirilen led ışıkların çocuğun yürümesi, koşması ya da zıplaması gibi nedenlerle parlaması ile etrafa ışık saçan ayakkabılardır. 

Işıklı ayakkabı modelleri arasında erkek çocuklar için en çok tercih edilen model ışıklı erkek çocuk spor ayakkabı modelidir. Işıklı erkek çocuk spor ayakkabısı çocuğun gün boyu konforlu olmasını sağlarken, her adımını da daha keyifli hale getirmektedir. Vicco, çocukların hayal dünyasını genişleten ışıklı erkek çocuk spor ayakkabılarını tasarıma önem verdiği kadar ayak sağlığı ve gelişimini de destekleyici özelliklerle üretmekte ve müşterilerine sunmaktadır. 

Vicco ‘nun klasikleşen ve her sezon yenilerini eklediği ışıklı erkek çocuk spor ayakkabısı modellerini Vicco online ve konsept mağazalarından inceleyebilirsiniz.