(346.F23Y.172-11)

Latte Sneaker

Unisex Çocuk, Beyaz

Ürün Hakkında

  • Özellik : Basic
  • Materyal : P.U
  • Taban : Phylon
(7 değerlendirme)
information-circle Kullanıcıların çoğu kendi bedeninizi almanızı öneriyor.
Küçük Tam Büyük
  • Kapama: Cırtlı/Lastikli :Latte cırtlı ve lastikli kapama sistemleriyle kullanıcıya giyim kolaylığı ve esneklik sunar. Cırtlı kapamalar hızlı giyim sağlar, lastikli sistemler ise gün boyu konfor ve uyum sağlar. Günlük yaşamı kolaylaştırır ve rahatlık sunar.
  • Materyal: P.U:dayanıklı, esnek ve hafif PU malzemesiyle uzun ömürlü kullanım sunar. Esnek yapısı ve hafifliğiyle doğal bir adım hissi sağlar, kullanıcıya daha fazla hareket özgürlüğü kazandırır.
  • Taban: geniş kullanıma uygun Phylon tabanlarıyla hafif ve esnek konfor sunar. Kaydırmaz özelliğiyle güvenli bir yürüyüş deneyimi sağlar. Günlük ve spor için idealdir.

Siparişleriniz en geç 2 iş gününde kargoya verilecektir.

Online mağazamızdan satın aldığınız ürünlerin iade işlemleri için faturanızın ön sayfasında bulunan alana iade talebinizi belirterek; iade edilmesini istediğiniz ürünleri kutusu, ambalajı varsa standart aksesuarları ve faturası ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak Yurt içi Kargo ile fatura üzerinde yazan adresimize (Bolluca Yolu Yıldırım Beyazıt Cad. No:102 Arnavutköy/İstanbul) karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. İade işlemine tabi ürününüzün gönderiminin, Yurt İçi Kargo firması haricinde bir kargo firması ile yapılması durumunda kargo ücretinin tarafınıza ait olacağını bilgilerinize sunarız.

Online mağazamızdan satın alınan ürünlerin değişim işlemlerini ise 30 gün içerisinde konsept mağazalarımızdan gerçekleştirebilirsiniz. (30 günlük süre işlem tarihi itibarı ile başlatılmaktadır.)