(313.P20K.100-05)

Ufo Işıklı Bot

Erkek Okul Öncesi, Saks Mavi

Ürün Hakkında

  • Özellik : Işıklı
  • Materyal : P.U/Süet
  • Taban : Termo
(33 değerlendirme)
information-circle Kullanıcıların çoğu kendi bedeninizi almanızı öneriyor.
Küçük Tam Büyük
  • Kapama: Cırtlı :Ufo pratik cırtlı kapama mekanizmasıyla hızlı giyip çıkarmayı sağlar. Ayakkabının sıkılığı ayarlanabilir, her kullanıcıya uygun konfor sunar. Güvenliği artırır ve çocuklar için de idealdir.
  • Materyal: P.U/Süet:P.U ve Süet malzemelerinin birleşimiyle şık, konforlu ve dayanıklı bir seçenek sunar. Esneklikleri ve yumuşak dokuları uzun süreli konfor sağlar. Süetin nefes alabilir yapısı terlemeyi önler, sağlıklı bir ayak ortamı sunar.
  • Taban: Termo tabanlarıyla ayak sıcaklığına duyarlı konfor sunar. Aşırı ısınmayı engeller, anatomik yapısıyla maksimum destek sağlar. Nefes alabilen yapısı kötü koku ve bakteri oluşumunu engeller, ayak sağlığını korur.

Siparişleriniz en geç 2 iş gününde kargoya verilecektir.

Online mağazamızdan satın aldığınız ürünlerin iade işlemleri için faturanızın ön sayfasında bulunan alana iade talebinizi belirterek; iade edilmesini istediğiniz ürünleri kutusu, ambalajı varsa standart aksesuarları ve faturası ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak Yurt içi Kargo ile fatura üzerinde yazan adresimize (Bolluca Yolu Yıldırım Beyazıt Cad. No:102 Arnavutköy/İstanbul) karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. İade işlemine tabi ürününüzün gönderiminin, Yurt İçi Kargo firması haricinde bir kargo firması ile yapılması durumunda kargo ücretinin tarafınıza ait olacağını bilgilerinize sunarız.

Online mağazamızdan satın alınan ürünlerin değişim işlemlerini ise 30 gün içerisinde konsept mağazalarımızdan gerçekleştirebilirsiniz. (30 günlük süre işlem tarihi itibarı ile başlatılmaktadır.)