62 Ürün
Sırala
62 Ürün bulundu
Toplam: 62 ürün
Sırala
%10
699,90 TL 629,90 TL
%10
699,90 TL 629,90 TL
799,90 TL
%10
699,90 TL 629,90 TL
%10
499,90 TL 449,90 TL
%10
699,90 TL 629,90 TL
62 Ürün

ERKEK BEBEK SANDALET MODELLERİ

Bebek sandalet modelleri kolay giydirilip çıkarılabilir olması ve sıcak yaz aylarında ayağı serin tutması nedeniyle ebeveynler tarafından her dönemde rağbet görmüştür. Bileğe kordon ve toka ile tutturulan ve tüm ayağı açıkta bırakan erkek bebek sandalet modelleri şehirde de plajda da yaz aylarının olmazsa olmazıdır. 

Erkek bebek sandaletleri çeşitli renklerde ve desenli, armalı, ışıklı seçenekleriyle hem bebeklerin hem de ebeveynlerin dikkatini çekmektedir. Özellikle dikkat çekici modellere sahip bebek sandalet modelleri, bebeğin adımlarına eşlik ederken eğlenceli vakit geçirmesini de sağlamaktadır. Vicco erkek bebek sandalet modelleri bebek sandalet modasına yön verirken, modanın trendlerini sağlıklı tasarımlarla birleştirerek bebek ayak gelişimini desteklemektedir. Vicco ‘nun çeşitli model ve fiyatlara sahip erkek bebek sandalet modellerini Vicco online mağaza ve tüm konsept mağazalarından inceleyebilirsiniz.

Son dönemlerin en dikkat çekici bebek sandalet modelleri arasında yer alan Igor bebek sandalet modeline de Vicco mağazalarından ulaşabilirsiniz. Kaydırmaz kauçuk taban özellikli Igor bebek sandaletler PVC ‘den üretilmekte ve yumuşak yapısıyla bebek cildini tahriş etmemektedir. Dayanıklı yapısı sayesinde, bebeğin ayak numarası değişene kadar güvenle kullanabileceği Igor erkek bebek sandalet modeli havuz, deniz gibi ıslak alanlarda kaymaması ve kolaylıkla deforme olmaması nedeniyle hem ıslak alanlarda hem de şehirde rahat kullanım olanağı sunmaktadır. Son dönem ebeveynlerinin en çok aradığı modeller arasında yer alan Igor bebek sandalet modelleri için Vicco mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

ERKEK BEBEK SANDALET NASIL SEÇİLİR?

Yaz aylarında sunduğu rahatlık ve şıklığın yanı sıra, bebek ayak gelişiminde doğrudan etkili olan bebek sandaleti alışverişleri ebeveynlerin en zorlandığı bebek alışverişidir. Erkek bebek sandalet alışverişinde dikkat edilmesi gereken ilk nokta; satın alınan ayakkabının bebek ayağına uygun numarada olmasıdır.  alışverişinde, ayakkabıyı kullanacak bebek ile alışverişe gidilmesi ve ayakkabının giyileceği dönemde satın alınması büyük önem taşımaktadır. Bebeğin ayağına büyük ya da küçük gelen ayakkabılar bebeğin gün boyu konforunu olumsuz etkileyeceği gibi uzun vadede ayak gelişimini ve ayak sağlığını da olumsuz etkileyecektir. Bebeğe denetilen  parmak ucu ve topuk bölümlerinde bir santim boşluk kalmasına ve ayakkabının yan bölümlerden bebek ayağını sıkmaması ya da bol gelmemesine dikkat edilmelidir. 

Erkek bebek sandalet alışverişinde dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise ayakkabının üretildiği malzemedir. Bebek ayakkabısı seçiminde deri, pamuk, keten gibi doğal malzemeden üretilmiş bebek sandalet modelinin tercih edilmesi, bebek ayağının terlemesi durumunda terin hızlı emilmesine olanak sunacağından bebeğin rahat hissetmesini sağlayacaktır. Yapay malzemeden üretilen ayakkabılarda bulunan zararlı kimyasalların terleme ve benzeri etkilerle açığa çıkacağı ve bebek cildine ve bebeğin genel sağlığına zarar verebileceği göz önünde bulundurulduğunda erkek bebek sandalet alışverişlerinde doğal malzemeden üretilen ayakkabıların tercih edilmesi öncelikli maddeler arasında yer almaktadır. 

Her gün yeni hareketler öğrenen ve devamlı keşif halinde olan bebeklerin hareketlerinin kısıtlanmaması, çabuk yorulmalarının engellenmesi ve vücutlarında oluşabilecek ağrıların önüne geçilmesi için bebek sandalet seçimlerinde hafif ve esnek yapılı ayakkabıların tercih edilmesi büyük önem taşımaktadır. Hafif ve esnek erkek bebek sandalet modelleri bebeğin hareketlerini özgür kılacağı gibi yeni öğreneceği hareketlerde de psikolojik olarak kendisini destekleyerek rahat hareket etmesini sağlayacaktır.

Erkek bebek sandalet modelinin sahip olması ve bebek sandalet seçiminde dikkat edilmesi gereken özelliklerde biri de ayakkabının kaymaz taban özellikli olmasıdır. Yürüme eylemini yeni öğrenen ve dur durak bilmeden sürekli hareket halinde olan bebeklerin düşme tehlikelerine karşı alınabilecek önlemlerden biri kaymaz taban özellikli bebek sandalet modellerinin tercih edilmesidir. Bebeğin güvenliğinin sağlanması ve psikolojik olarak kendini rahat hissetmesi için bebek ayakkabı seçimlerinde ayakkabının taban özelliğine dikkat edilmelidir.

Hareketlerine müdahale edemediğimiz bebeklere ayakkabı giydirme ve çıkarma konusu da zaman zaman mesela olabilmektedir. Hem ebeveynlerin hem de bebeklerin rahatı için, bebek sandalet alışverişinde cırt ve lastik özelliği bulunan erkek bebek sandalet modellerinin tercih edilmesi uygun olacaktır. Hızlı giydirilip çıkarılmaya imkân veren cırtlı ve lastikli bebek sandaletler bebeklerin bunalmasını önleyecek ve ebeveynlere pratiklik sağlayacaktır. 

Çocuk ayakkabı uzmanlığı ile adını duyuran ve sektörüne yön veren çocukların ayakkabıcısı Vicco, Kız bebek sandalet modellerinde de müşterilerine onlarca farklı özelliğe sahip model seçenekleri sunmaktadır. Vicco bebek sandalet modelleri normal bebek ayak gelişimi desteklemekle birlikte, tarz sahibi bebeklerin kombinlerini tamamlamakta da ailelere yardımcı oluyor. Vicco ‘nun klasikleşen ve yeni sezon bebek sandalet modellerini Vicco online ve tüm Vicco konsept mağazalarından inceleyebilirsiniz.