70 Ürün
Sırala
70 Ürün bulundu
Toplam: 70 ürün
Sırala
799,90 TL
%10
699,90 TL 629,90 TL
%10
699,90 TL 629,90 TL
%10
699,90 TL 629,90 TL
%10
699,90 TL 629,90 TL
%10
499,90 TL 449,90 TL
%10
499,90 TL 449,90 TL
%10
499,90 TL 449,90 TL
70 Ürün

KIZ BEBEK SANDALET MODELLERİ

Hem büyükler hem de küçükler için yaz aylarının vazgeçilmezi sandaletler, genellikle bileğe bağlanan ve ayağın açık bırakıldığı ayakkabılardır. Yaz aylarında, sıcak havalarda ayağın nefes almasını sağlayan ve terlemeyi engelleyen sandaletler hem büyükler hem de küçükler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Ebeveynler tarafından yaz aylarında, minik prensesleri için en çok tercih edilen ayakkabı modeli kız bebek sandalet modelidir. Bebek sandaletleri, kış ayları boyunca kapalı kalan bebek ayaklarının özgürlüğüne kavuşmasına, bebeğin gün boyu ferah ve huzurlu olmasına yardımcı olmaktadır. 

Kız bebek sandaletleri çeşitli renk ve desenlerde, onlarca farklı model seçeneğiyle karşımıza çıkmaktadır. Işıklı, armalı, tokalı, simli ve desenli gibi çeşitlerle karşımıza çıkan bebek sandaletleri bebeklere şıklığın yanında rahatlığı da sunmalıdır. Vicco kız bebek sandalet ebeveynlere sunduğu geniş ürün ve fiyat yelpazesi ile dikkat çekmektedir. Kız bebek sandalet modellerine her sezon yenileri eklenen Vicco ürünlerine www.vicco.com.tr ‘de yer alan Vicco online mağaza ve tüm konsept mağazalarından ulaşabilirsiniz. 

Ebeveynler tarafından, özellikle son yıllarda tercih edilmeye başlanan kız bebek sandalet modellerinden biri de Igor bebek sandalet modelidir. Basit, rahat ve renkli tasarımlarıyla dikkat çeken Igor kız bebek sandalet modelleri ıslak zeminde kaymayan kauçuk taban özelliklidir. Igor bebek sandaletler PVC ‘den üretilmiştir ve bebek ayağını acıtmadığı gibi her türlü kullanıma da uygundur. Dayanıklı yapıya sahip Igor bebek sandalet modelleri havuzda, denizde ve şehir içinde rahatlıkla kullanım olanağı sağlamaktadır. Igor kız bebek sandalet modelleri ve kız bebek babet modelleri Vicco online ve konsept mağazalarından inceleyebilirsiniz. 

KIZ BEBEK SANDALET NASIL SEÇİLİR?

Kız bebek sandalet modelleri yürüme eylemi ile yeni tanışan ve gün boyu hareket halinde olmak isteyen bebekler için hayati önem taşımaktadır. Bu nedenle ebeveynler için en zorlu bebek alışverişi hiç şüphesiz ki bebek ayakkabı alışverişidir. 

Kız bebek sandalet seçiminde dikkat edilmesi gereken ilk nokta; bebek sandaletin, bebeğin bu ayakkabıyı kullanmaya başlayacağı tarihte satın alınmasıdır. Devamlı büyüme halinde olan bebeğin ayak numarası da her geçen gün değişmektedir. Zamanından önce alınan ayakkabılar bebeğin ayak numarasına küçük geleceğinden ve ayak anatomik yapısına uyum sağlayamayacağından bebek ayak sağlığını olumsuz etkileyebilecektir. Bebeğin ayak yapısına uygun bebek sandalet modelinin seçilmesi bebeğin ayak gelişiminin doğru şekilde ilerlemesini ve bebeğin gün içerisinde huzurlu olmasını sağlayacaktır. Satın alınacak kız bebek sandalet modeli mümkünde bebeğe denetilerek, ayakkabı bebeğin kendine has ayak anatomik yapısına uygun olacak şekilde seçilmelidir. Bebek sandalet alışverişinde, bebeğe denetilen kız bebek sandalet modelinin parmak ucu, topuk ve yan bölümlerden bebek ayağını sıkmadığından, parmak ucu ve topuk bölümlerinde birer santim boşluk bulunduğundan emin olunmalıdır.

Kız bebek sandalet seçimlerinde ayakkabının üretildiği malzemelere de dikkat edilmesi gerekmektedir. Bebek cildi için tehlike oluşturmayan, doğal malzemeden üretilen bebek sandalet modelleri tercih edilmelidir. Deri, pamuk, keten gibi doğal kaynaklı materyallerden üretilen kız bebek sandalet modellerinde, bebek ayağının terlemesi gibi nedenlerle açığa çıkabilecek zararlı kimyasalların bulunmaması hem bebeğin cilt yüzeyinin hem de genel sağlığının korunmasını sağlamaktadır. Yapay malzemelerden üretilen ayakkabılarda ayağın terlemesi gibi nedenlerle açığa çıkan zararlı kimyasallar bebek cildine ve sağlığına zarar vermekle birlikte, yapay malzemeden üretilen ayakkabıların sert yapılı ayakkabılar olması nedeniyle de bebek ayak sağlığı olumsuz etkilenebilmektedir.

Bebek sandalet alışverişlerinde, seçilen kız bebek sandalet modelinin cırtlı / lastikli yapıda olmasına dikkat edilmelidir. Hem ebeveynlerin hem de bebeğin konforun için kolay giydirilip çıkarılan bebek sandalet modelleri pratik olmak isteyen ebeveynler ve çabucak sıkılan bebekler için kurtarıcı rol üstlenmektedir. 

Kız bebek sandalet modelleri, tüm bebek ayakkabıları gibi hafif ve esnek yapılı olmalıdır. Bebeklerin hareketlerinin engellenmemesi, özgürlüklerinin kısıtlanmaması ve kolay yorulmalarının önüne geçilmesi için bebek sandalet seçiminde hafif ve esnek yapılı bebek sandalet modellerinden yana olunması fayda sağlayacaktır. 

Sürekli hareket halinde olan ve gün geçtikçe hareket kabiliyeti artan bebekler için ayakkabı seçimlerinde kaymaz taban özelliğine de dikkat edilmelidir. Kaymaz taban özellikli kız bebek sandalet modelleri, devamlı yalpalayan ve düşme tehlikesi altında olan bebeğin adımlarını yere daha sağlam basmasına yardımcı olurken kendini güvende hissetmesini de sağlayacaktır.

Bebek sandalet modellerinde, ayakkabı tabanının yumuşak yapılı olmasına dikkat edilmelidir. Yumuşak yapılı tabana sahip kız bebek sandalet modelleri, bebeğin ayak şeklini hızlıca alacağından ayak gelişimini desteklerken, konforlu ve rahat olmasını da sağlayacaktır. Vicco kız bebek sandalet modelleri, yalnızca Vicco ürünlerine özel, anatomik smart step özelliği ile bebek ayak gelişimini desteklemektedir. Anatomik smart step özellikli kız bebek sandalet modelleri oldukça yumuşak taban yapısına sahiptir. Bebek ayağının kendine has taban şeklini kısa sürede alarak ayak sağlığını destekleyen smart step özellikli Vicco kız bebek sandalet modellerini Vicco online ve konsept mağazalarından inceleyebilirsiniz. 

Minik prensesleri için kız bebek sandalet modeli araştıran ebeveynlerin ayakkabının ayak sağlığını desteklemesinin yanı sıra sağladığı şıklık da önemlidir. Bu şıklığı sağlamak için, kız bebek sandalet alışverişlerinde ebeveynlerin dikkat etmesi gereken nokta; satın alınacak ayakkabının bebeğin kıyafet dolabı ile uyumlu olmasıdır. Bebeğin kıyafetleri ile uyumlu bebek sandalet modelleri, şık kombinleri tamamlayarak bebeğin tarzının yansıtılmasını da sağlayacaktır.

Tüm kız bebek ayakkabılarında olduğu gibi, bebek sandalet alanında da sektöre yön veren, çocukların ayakkabıcısı Vicco ‘nun klasikleşen ve yeni sezon kız bebek sandalet modellerini incelemeden yaz ayakkabısı alışverişini tamamlamayın. Her sezon modanın trendlerini sağlıklı tasarımlar ile birleştiren Vicco kız bebek sandalet modelleri online ve konsept mağazalarda müşterilerini bekliyor.