Mağaza Alışverişi

  • ⦁ Vicco konsept mağazalarından satın aldığınız ve kullanılmamış ürünleri tüm Vicco konsept mağazalarından, ilk 15 gün içerisinde faturanız ile değiştirebilirsiniz.

  • Kullanım gerçekleştirdiğiniz ürünlerde, ürünün satın alma tarihinden itibaren 6 ay içerisinde kusur oluşması durumunda tüm Vicco konsept mağazalarından ürününüz için inceleme formu açtırabilirsiniz. Ürün inceleme sürecinizin tamamını size verilen formda yazan Ürün İnceleme Destek Talep Numaranız ile Müşteri Hizmetleri Yetkilimizi arayarak takip edebilirsiniz. Kullanılmış ürünlerde direkt olarak değişim ya da iade işlemi yapılamamaktadır. Firmamızın satış sonrasında ürünlerine vermiş olduğu inceleme süresi içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan durumlarda ürün değişimi yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve tamirin mümkün olduğu durumlarda onarım işlemi yapıldığını, onarım yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamaların müşterilerimize aktarıldığını, inceleme süresinin 20 iş günü olduğunu bildirmek isteriz. İnceleme talebinizin sonucu, tarafınıza SMS ile bilgilendirme yapılarak tarafınıza iletilecektir.

  • Ürün inceleme taleplerinize maksimum 20 gün içerisinde dönüş yapılmaktadır.

  • Online mağaza ve Vicco konsept mağazalarından satın alınan ürünleri konsept mağazalarından iade etmek istemeniz durumunda iade edeceğiniz ürünün fatura tutarı kadar tarafınıza iade çeki verilir. Bu çek bir ödeme aracıdır ve tüm Vicco konsept mağazalarından iade çeki ile alışveriş yapabilirsiniz. İade çekini kullanabileceğiniz mağazalarımızı incelemek için tıklayınız.