Online Mağaza


  • Online mağazadan satın alınan ürünlerde; ⦁ İade süresi fatura tarihi itibari ile 30 gündür. ⦁ İade edilmek istenen ürünün kullanılmamış olması; kutusu, ambalajı, standart aksesuarları ve faturası ile eksiksiz / hasarsız şekilde paketlenerek iade edilmesi gerekmektedir. ⦁ Vicco Konsept Mağazaları ve Vicco Online Mağaza dışında, farklı satıcılardan alınan Vicco ürünleri için iade veya değişim işlemi tarafımızdan yapılmamaktadır.  • Online mağazadan satın alınan kullanımı sağlanmamış olan ürünlerinizi 30 gün içerisinde ürüne ait faturanızın ön sayfasında bulunan formu ya da kargo teslimatı ile gelen sevk irsaliyesi üzerinde bulunan iade talep formunu doldurarak tarafımıza gönderebilirsiniz. Yurtiçi Kargo ile fatura adresine karşı ödemeli olarak işlem gerçekleştirebilirsiniz. Yurtiçi kargo iade kodu: 581776571


  • Online mağazadan satın alınan ürünlerinizin iadesinde, aşağıda paylaştığımız E-ticaret iade adresimizi kullanabilirsiniz. E-ticaret iade adresi: Bolluca Yolu Yıldırım Beyazıt Cad. No:102 Arnavutköy/ İstanbul Yurtiçi kargo iade kodu: 581776571

  • Online mağazadan satın alınan ürünler için değişim işlemi yalnızca Vicco konsept mağazalarından gerçekleştirilmektedir. Değiştirilmek istenen ürünün kullanılmamış olması; kutusu, ambalajı, standart aksesuarları ve faturası ile eksiksiz / hasarsız şekilde paketlenerek mağaza personeline teslim edilmesi gerekmektedir.

  • Online mağazadan satın alınan ürünleriniz için değişim işlemi yalnızca Vicco konsept mağazalarından gerçekleştirilmektedir. Online mağazadan satın alınan ürünlerinizin iadesi için Vicco konsept mağazalarından yalnızca “İade Çeki” alabilirsiniz. .

  • Online mağazadan satın alınan ürünlerinizden dilediğinizi tüm Vicco konsept mağazalarımızdan değiştirebilirsiniz. Online satın alınan ürünlerinizden iade etmek istediğiniz ürünü 30 gün içerisinde iade adresimize kargo ile gönderebilirsiniz.

  • Kullanım gerçekleştirdiğiniz ürünlerde, ürünün satın alma tarihinden itibaren 6 ay içerisinde kusur oluşması durumunda ürünü incelemeye gönderebilirsiniz. Kullanılmış ürünlerde direkt olarak değişim ya da iade işlemi yapılamamaktadır. Firmamızın satış sonrasında ürünlerine vermiş olduğu inceleme süresi içerisinde üretim ya da malzeme hatasından kaynaklanan durumlarda ürün değişiminin / iadesinin yapılması sağlanmaktadır. Kullanım şartlarına bağlı olarak oluşan ve tamirin mümkün olduğu durumlarda onarım işlemi yapıldığını, onarım yapılamayacak olan ürünlerde ise hangi sebeple işlem yapılamayacağını bildiren açıklamaların müşterilerimize aktarıldığını, inceleme süresinin 20 iş günü olduğunu bildirmek isteriz. E-ticaret inceleme adresimiz: Bolluca Yolu Yıldırım Beyazıt Cad. No:102 Arnavutköy/ İstanbul Yurtiçi kargo teslimat kodu: 581776571

  • ⦁ İade ürününüze ait kargonun tarafımıza ulaşması sonrası iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir. ⦁ Ürün iade şartlarına uygunsa 5 iş günü içerisinde ödeme gerçekleştirdiğiniz kartınıza iade ödemeniz yapılır. ⦁ İade işlemi sonrası tarafınıza bilgilendirme yapılmaktadır. ⦁ Ürün iade şartlarına uygun değilse gönderdiğiniz ürününüz tarafınıza kargo ile iade edilir.

  • İade işlemi, iade talebinizin tarafımıza iletilmesinden sonra 5 iş günü içerisinde gerçekleştirilmektedir. Kredi / debit kart ile yapılan ödemelerde iade tutarının hesabınıza yansıma süresi bankanıza bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir.

  • Vicco taksitle yapılan alışverişlerde bankanıza ücret iadesini tek seferde gerçekleştirmektedir. Banka, bu tutarı kredi kartınıza taksit sayısı kadar ayda iade etmektedir. Konuyla ilgili bankanız ile iletişime geçebilirsiniz.