(346.B20K.161-18)

Asimo Sneaker

Kız Bebek, Gri

Sepete Ek %15 İndirim 764,92 TL
Beden Tablosu
Çocuk ayakkabısı deyince ilk akla gelen marka Vicco, Asimo modelini sizlere sunuyor. Çeşit çeşit renkleriyle Asimo; cırtlı bir kapama sistemine sahiptir. Materyali poliüretandır, bu sayede oldukça hafiftir. Ayrıca Vicco; ideal ayak gelişimini desteklemek amacıyla Smart Step Serisi'ni geliştirdi. Vicco Smart Step Serisi'nde, özel olarak geliştirilen dört farklı parçadan oluşan anatomik ve antibakteriyel taban sistemi kullanılmaktadır.
Özellik
Hafif
Materyal
P.U/Mesh
Cinsiyet
Kız
Marka
Vicco
Ürün Grubu
Bebe
Taban
Phylon
Renk
Gri

Siparişleriniz en geç 2 iş gününde kargoya verilecektir.

Online mağazamızdan satın aldığınız ürünlerin iade işlemleri için faturanızın ön sayfasında bulunan alana iade talebinizi belirterek; iade edilmesini istediğiniz ürünleri kutusu, ambalajı varsa standart aksesuarları ve faturası ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak Yurt içi Kargo ile fatura üzerinde yazan adresimize (Bolluca Yolu Yıldırım Beyazıt Cad. No:102 Arnavutköy/İstanbul) karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. İade işlemine tabi ürününüzün gönderiminin, Yurt İçi Kargo firması haricinde bir kargo firması ile yapılması durumunda kargo ücretinin tarafınıza ait olacağını bilgilerinize sunarız.

Online mağazamızdan satın alınan ürünlerin değişim işlemlerini ise 30 gün içerisinde konsept mağazalarımızdan gerçekleştirebilirsiniz. (30 günlük süre işlem tarihi itibarı ile başlatılmaktadır.)