(332.P21Y.190-06)

Chester Sandalet

Kız Okul Öncesi, Pembe

Ürün Hakkında

  • Özellik : Armalı
  • Materyal : Tekstil
  • Taban : Phylon
  • Kapama: Cırtlı :Chester pratik cırtlı kapama mekanizmasıyla hızlı giyip çıkarmayı sağlar. Ayakkabının sıkılığı ayarlanabilir, her kullanıcıya uygun konfor sunar. Güvenliği artırır ve çocuklar için de idealdir.
  • Materyal: Tekstil:için tercih edilen tekstil malzemesi, kalite, konfor ve şıklık arayanlar için idealdir. Dayanıklı yapısı ve yumuşak dokusuyla kullanıcıları memnun eder. Çeşitli tarzlara uygun seçenekler sunar.
  • Taban: geniş kullanıma uygun Phylon tabanlarıyla hafif ve esnek konfor sunar. Kaydırmaz özelliğiyle güvenli bir yürüyüş deneyimi sağlar. Günlük ve spor için idealdir.

Siparişleriniz en geç 2 iş gününde kargoya verilecektir.

Online mağazamızdan satın aldığınız ürünlerin iade işlemleri için faturanızın ön sayfasında bulunan alana iade talebinizi belirterek; iade edilmesini istediğiniz ürünleri kutusu, ambalajı varsa standart aksesuarları ve faturası ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak Yurt içi Kargo ile fatura üzerinde yazan adresimize (Bolluca Yolu Yıldırım Beyazıt Cad. No:102 Arnavutköy/İstanbul) karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. İade işlemine tabi ürününüzün gönderiminin, Yurt İçi Kargo firması haricinde bir kargo firması ile yapılması durumunda kargo ücretinin tarafınıza ait olacağını bilgilerinize sunarız.

Online mağazamızdan satın alınan ürünlerin değişim işlemlerini ise 30 gün içerisinde konsept mağazalarımızdan gerçekleştirebilirsiniz. (30 günlük süre işlem tarihi itibarı ile başlatılmaktadır.)