(321.F21Y.360-01)

Last Sandalet

Unisex Çocuk, Lacivert

Ürün Hakkında

  • Özellik : Tokalı
  • Materyal : P.U
  • Taban : Eva
(21 değerlendirme)
information-circle Kullanıcıların çoğu 1 beden küçük almanızı öneriyor.
Küçük Tam Büyük
  • Kapama: Tokalı :Last tokalı tasarımıyla hızlı ve kolay giyimi sağlar. Zaman kazandırır ve şık bir görünüm sunar. Yoğun yaşam tarzına sahip çocuklar için pratiklik sağlar, her durumda rahatlık ve şıklığı bir arada sunarlar.
  • Materyal: P.U:dayanıklı, esnek ve hafif PU malzemesiyle uzun ömürlü kullanım sunar. Esnek yapısı ve hafifliğiyle doğal bir adım hissi sağlar, kullanıcıya daha fazla hareket özgürlüğü kazandırır.
  • Taban: hafif ve esnek EVA tabanlarıyla uzun süreli konfor sağlar; kaydırmaz tabanıyla güvenli yürüyüş imkanı sunar, özellikle ıslak veya kaygan zeminlerde. Günlük kullanıma uygundur.

Siparişleriniz en geç 2 iş gününde kargoya verilecektir.

Online mağazamızdan satın aldığınız ürünlerin iade işlemleri için faturanızın ön sayfasında bulunan alana iade talebinizi belirterek; iade edilmesini istediğiniz ürünleri kutusu, ambalajı varsa standart aksesuarları ve faturası ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak Yurt içi Kargo ile fatura üzerinde yazan adresimize (Bolluca Yolu Yıldırım Beyazıt Cad. No:102 Arnavutköy/İstanbul) karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. İade işlemine tabi ürününüzün gönderiminin, Yurt İçi Kargo firması haricinde bir kargo firması ile yapılması durumunda kargo ücretinin tarafınıza ait olacağını bilgilerinize sunarız.

Online mağazamızdan satın alınan ürünlerin değişim işlemlerini ise 30 gün içerisinde konsept mağazalarımızdan gerçekleştirebilirsiniz. (30 günlük süre işlem tarihi itibarı ile başlatılmaktadır.)