69 Ürün
Sırala
69 Ürün bulundu
Toplam: 69 ürün
Sırala
69 Ürün

BEBEK SPOR AYAKKABI

Her geçen gün büyüyen, gelişen ve ayak numarası değişen bebeklerin sıklıkla yeni ayakkabı ihtiyaçları oluşmaktadır. Bebek spor ayakkabıları, bebek ayakkabı alışverişlerinin büyük bir bölümünde tercih edilen ayakkabı modeli olarak karşımıza çıkmaktadır. Hem yetişkinler hem de çocuklar tarafından her türlü mekân ve zamanda sıklıkla tercih edilen spor ayakkabılar ebeveynlerin de bebekleri için bir numaralı ayakkabı tercihidir. 

Bebek spor ayakkabısı alanında geniş ürün yelpazesi ile müşterilerine onlarca farklı seçenek sunan Vicco, modaya önem veren yaklaşımdan ziyade modanın trendlerini sağlıklı tasarımlarla birleştirerek şıklık ve konforu bir araya getirmektedir. Vicco, klasikleşen modellerden erkek bebek beyaz spor ayakkabısı, kız bebek beyaz spor ayakkabısı ve bebek siyah spor ayakkabının yanı sıra ışıklı, armalı, desenli bebek ayakkabı modelleriyle de her tarzdan bebek spor ayakkabı ihtiyacına cevap vermektedir. 

Ebeveynler tarafından en çok araştırılan bebek ayakkabı modellerinden biri bebek ortopedik spor ayakkabı modelidir. Bebekleri için en rahat ve doğru ayakkabıyı satın almak isteyen ebeveynler sık sık ortopedik bebek ayakkabısı arayışına girmektedir. Ortopedik ayakkabılar bilinenin aksine, sağlıklı bireylerin ayak sağlığı ve gelişimini desteklemek üzere değil; ayak sağlığı problemi yaşayan bireylerin tedavi edilmesi ya da rahatsızlıklarının ilerlememesi için tercih edilen ayakkabılardır. 

Bebek ortopedik spor ayakkabıları ayak, ayak bileği ya da bacağında sağlık problemi bulunan ve alanında uzman doktor tarafından teşhis koyulan bebeğe, sağlık problemine bağlı olarak önerilmiş ayakkabı modelleridir. Ayak sağlığı problemi bulunmayan ancak bebeklerde sağlıklı ayak gelişimi için tercih edilmesi gereken ayakkabı modeli ise bebek anatomik spor ayakkabı modelidir. Anatomik yapılı ayakkabılar oldukça yumuşak, hafif ve esnek yapılı ayakkabılardır. Yumuşak ayakkabılar ayak şeklini hızlıca alması nedeniyle bebekler için tercih edilmesi gereken ayakkabı çeşitleridir. Yumuşak tabanlı ayakkabılar bebek ayak şeklini hızlıca alması ve devamlı değişim gösteren bebek ayağına uyum sağlaması nedeniyle hem bebeğin gün içerisinde özgürlük ve rahatlığını desteklemekte hem de ayak gelişimine katkı sağlamaktadır.

BEBEK SPOR AYAKKABI FİYATLARI

Ayakkabı fiyatlarını belirleyen bir standart bulunmamaktadır. Ayakkabı fiyatları; ayakkabının markası, ayakkabı üretiminde kullanılan malzemenin kalitesi ve ayakkabının teknik özellikleri göz önünde bulundurularak belirlenmektedir. Bebek spor ayakkabısı alışverişine çıkmadan önce seçilecek ayakkabı için bütün kriterlerin belirlenmesi ayakkabıya ayrılacak bütçe için de yol gösterici olacaktır.

Bebek spor ayakkabı modeli için müşterilere onlarca farklı renk ve desende tasarımlar sunan Vicco, her bütçeye hitap eden geniş fiyat aralığıyla da dikkat çekmektedir. Modanın trendlerini sağlıklı tasarımlarla birleştiren Vicco ürünlerine www.vicco.com.tr ‘de yer alan online mağaza ve tüm Vicco konsept mağazalarından ulaşabilir, Vicco ‘nun güncel kampanyalarından haberdar olmak için üye olabilirsiniz.

KIZ BEBEK SPOR AYAKKABI

Ebeveynlerin minik prenseslerinin hem konforu hem de şıklığı için sıklıkla tercih ettiği model olan kız bebek spor ayakkabıları onlarca farklı renk ve desen seçeneği ile Vicco online ve konsept mağazalarında müşterilerinin beğenisine sunuluyor. Her dönem tercih edilen klasik modeller arasında bulunan kız bebek beyaz spor ayakkabısı gibi modellerin yanı sıra ışıklı, desenli, simli modelleriyle de kız bebek spor ayakkabısı alanında geniş ürün yelpazesine sahip Vicco hem trend hem de sağlıklı tasarımlarla bebek ayakkabısı ihtiyacında ebeveynlerin yanında oluyor.

ERKEK BEBEK SPOR AYAKKABISI

Bebeklerin özgürlüklerinin kısıtlanmaması için aileleri tarafından en çok tercih edilen ayakkabı modeli erkek bebek spor ayakkabılarıdır. Minik kahramanlarının gün boyu rahat etmesi ve hareketlerinin engellenmemesi için destekleyici görevde bulunan bebek spor ayakkabıları çeşitli renk ve desen seçenekleriyle Vicco ‘da. Işıklı, desenli ve armalı modelleriyle çocukların beğenisini toplayan Vicco ürünlerine Vicco online mağaza ve konsept mağazalarından ulaşabilirsiniz. Vicco, erkek bebek beyaz spor ayakkabısı ve bebek siyah spor ayakkabı gibi klasikleşen modellerinin yanı sıra özgün tasarımlarına her sezon yenilerini eklemektedir. Her bütçeye uygun geniş fiyat yelpazesi ile Vicco, çocuk ayakkabısı alanında sektöre yön vermeye devam ediyor.

BEBEK SPOR AYAKKABISI NASIL SEÇİLİR?

Bebek spor ayakkabısı seçiminde satın alınacak ayakkabının giyileceği mevsime uygunluğu öncelikle dikkat edilmesi gereken unsurdur. Mevsiminde giyilmeyen ayakkabılar, ayakların gün boyu konforunu etkilemekle birlikte uzun vadede ayak sağlığını da olumsuz etkilemektedir. Bebekler için yaz aylarında nefes alan malzemeden üretilen hafif ayakkabılar; kış aylarında ise ayağı soğuktan ve yağmur, çamur gibi faktörlerin olumsuz etkilerinden koruyan bebek spor ayakkabıları tercih edilmelidir.

Her geçen gün yeni hareketler öğrenen ve dur durak bilmeyen bebeklerin özgürlüklerinin kısıtlanmaması ve çabuk yorulmalarının önüne geçilmesi için tercih edilecek bebek spor ayakkabısı hafif malzemeden üretilmiş ve esnek yapılı olmalıdır. 

Bebek spor ayakkabısı seçerken dikkat edilmesi gereken bir diğer faktör ise ayakkabının üretildiği materyallerdir. Ayakkabı seçiminde deri, pamuk ve keten gibi doğal malzemeden üretilmiş ayakkabı modelleri tercih edilmelidir. Doğal malzemeden üretilmeyen ayakkabılarda, bebeğin ayağının terlemesi sonucu ayakkabıda açığa çıkabilecek zararlı kimyasalların bebek ayak sağlığı ve genel sağlığını etkileyebileceği unutulmamalıdır. Doğal malzemeden üretilen bebek spor ayakkabılarında, ayağın terlemesi sonucu açığa çıkan ter hızlıca emileceğinden bebeğin gün boyu huzurlu olması sağlanmış olacaktır.

Bebek spor ayakkabılarında ayakkabının kaymaz, yere sağlam basan taban özelliklerine sahip olmasına dikkat edilmelidir. Yürüme eylemini yeni öğrenmeye başlayan, düşme tehlikesi yüksek bebeklerin hem özgüvenlerinin gelişmesi hem de yürüme eylemine karşı olumsuz yargı oluşmasına karşı önlem oluşturabilmek adına ayakkabı seçimlerinde seçilen ayakkabının taban özelliklerine önem verilmelidir.

Ebeveynlerin ve çocukların ihtiyaçlarına kulak veren Vicco, bebek ayak anatomisine uygun bebek spor ayakkabı modellerine her sezon yenilerini eklemeye devam ediyor. Ayakkabı ile yeni tanışan bebeklere sağlıklı ve şık deneyimler yaşatmak için Vicco ürünlerini tercih edebilirsiniz.